FOTO / HOME staging

Foto staging a Home staging jsou služby týmu designérů, jejíž úkolem je úprava nemovitosti tak, aby oslovila co nejširší okruh potencionálních zájemců. Zahrnují práci s prostorem, světlem, barvami, bytovými doplňky a nábytkem. Jejich cílem je zdůraznit přednosti dané nemovitosti, odstranit negativní emoce a podpořit představivost. Obě tyto služby probíhají ve spolupráci s fotografem pro vytvoření ucelené profesionální prezentace.

Výsledkem obou služeb je oslovení širšího okruhu zájemců, a tím zvýšení počtu prohlídek nemovitosti. V návaznosti na to tedy urychlení prodeje a mnohdy navýšení kupní ceny.

FOTO STAGING je vhodný pro zařízené nemovitosti, ve kterých se často ještě bydlí. Jedná se především o práci s bytovými doplňky, dekoracemi a drobným nábytkem. Celá tato služba probíhá pro účely pořízení fotografií.

Ložnice PŘED
Ložnice PO

HOME STAGING je vhodný pro prázdné nemovitosti. Jedná se o vybavení nemovitostí nábytkem a bytovými doplňky, které zde zůstávají po celou dobu prodeje. Jeho podstatou je podpořit zájemcům představivost o využití prostoru.

Obývací pokoj PŘED
Obývací pokoj PO

Ukázky mé práce před-po

Galerie 

Koupelna PŘED
Koupelna PO
Dětský pokoj PŘED
Dětský pokoj PO
Ložnice PŘED
Ložnice PO
Ložnice PŘED
Ložnice PO

Ráda proměním i tu Vaši nemovitost!