NADSTANDARTNÍ DŘEVOSTAVBA S DOSTATKEM SOUKROMÍ

RODINNÝ DŮM NA PRODEJ

OSTRAVA – STARÁ BĚLÁ

OSTRAVA – STARÁ BĚLÁ

Rodinný dům 5+2kk, pozemek 8 214 m2

Hledáte nadstandartní bydlení s dostatkem soukromí, příjemnou energií a propojením s přírodou?

V tom případě vám představuji tuto kouzelnou dřevostavbu, která zdaleka nesplňuje jenom to. Zahrada o výměře 8 214 m2 s ovocnými, okrasnými i vzrostlými stromy a koupacím jezírkem, která je navíc stavebním pozemkem s možností dělení. Dále převaha skleněných ploch domu, tedy dokonalé spojení s okolní přírodou, dispozice 4+kk, 3 koupelny a samostatná bytová mezonetová jednotka 1+kk.

To je jen malá ochutnávka toho, co tento dům představuje.

Popis a parametry  nemovitosti

 • Podlaží: 2 NP
 • Konstrukce budovy: dřevostavba
 • Typ budovy: samostatně stojící
 • Stav objektu: velmi dobrý
 • Podlahová plocha: 295
 • Užitná plocha: 230 m²
 • Plocha pozemku: 8 214 m²
 • Zastavěná plocha: 224 m²
 • Voda: dálkový vodovod
 • Topení: podlahové elektrické
 • Plyn: možnost napojení
 • Odpad: veřejná kanalizace

Dům byl kolaudován v roce 2007, má nosnou skeletovou konstrukci tvořenou lepenými smrkovými trámy a nosníky, spojenými ocelovými svorníky do vzdušné, stabilní a samonosné kostry. Konstrukce má sendvičový charakter, obsahuje i tepelně izolační segmenty a je opatřena olejovými ochrannými nátěry. Plochy fasády jsou vyplněné velkoplošným tepelně izolačním prosklením (bezpečnostní dvojskla). Střecha je zateplená a má krytinu BRAMAC.

Pozemek o výměře 8 214 m2 je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinných domů, a dá se rozdělit na dva až tři ideální pozemky s vlastním příjezdem i možností napojení na IS (elektro, voda, kanalizace).

1.NP: Dominantou přízemí jsou bezpochyby krbová šamotová kamna, která nejenom že navodí kouzelnou atmosféru, ale také pohodlně celé přízemí vytopí i v zimních měsících, Dále se zde nachází prostorný obývací pokoj propojen s jídelnou, která navazuje na kuchyňský kout. Ze všech stran je možný vstup na zahradu a terasu s posezením. V přízemí je také koupelna se sprchovým koutem a prostorná technická místnost.
Dále se v přízemí domu nachází bytová mezonetová jednotka o dispozici 1+kk, která je propojena se zbytkem domu, ale zároveň má samostatné vchody.

2.NP: V 1.patře jsou celkem tři ložnice, z nichž jedna má podkrovní šatnu, lodžii s výhledem do zahrady a vlastní koupelnu s vanou, WC a bidetem. Další koupelna se sprchovým koutem a WC je samostatná. Zbylé dvě ložnice jsou prostorné a obě mají vstup na prostornou střešní terasu.

Vytápění objektu je zajištěno elektrokotlem – podlahovým vodovodním topením – v kombinaci s elektrickými otopnými rohožemi. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Objekt je napojen na veřejné řady vodovodu i kanalizace, navíc má vlastní studnu. Dešťová kanalizace je svedena do koupacího jezírka s čerpadlem.

Jste zvědaví, co ještě tento dům nabízí? Neváhejte mě kontaktovat, těším se na vás!

Vaše realitní makléřka Bc. Jana Blahutová.

Půdorysy

1.NP – přízemí

2.NP – 1.patro

Pozemek

Pozemek o výměře 8 214 m2 je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinných domů, je mírně svažitý, a dá se rozdělit na dva až tři ideální pozemky s vlastním příjezdem i možností napojení na IS (elektro, voda, kanalizace). Na asfaltovou obecní komunikaci navazuje zpevněná cesta, která pozemek lemuje z jeho pravé části. Byla by tedy ideálním příjezdem ke všem nově vzniklým parcelám.

Nabízí se varianta dělení na 3 pozemky, tj. 1. vrchní část pozemku, na které stojí stávající rodinný dům, 2. střední část pozemku oddělena vzrostlými stromy a poslední, spodní část pozemku s ovocným sadem. Každý z pozemků by měl výměru 2 000 – 3 000 m2, tedy dostatek soukromí.

Ráda sdělím bližší informace, přiložené snímky jsou pouze orientační.

Lokalita

Stará Bělá, městský obvod Ostravy, je žádanou lukrativní lokalitou, a to především díky své jedinečné strategické poloze. Klidný ráz venkova, ale přitom výborná dostupnost do okolních měst i jiných obvodů Ostravy. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, tj. ZŠ, MŠ, pošta, obchod, restaurace, aj.. Navíc je zde letní koupaliště, spousta cyklostezek, tenisové kurty a další využití volného času.

Dům se nachází nedaleko hranice s Proskovicemi, dalším městským obvodem Ostravy, a v jeho blízkosti je velmi málo sousedních domů. Navíc skýtá krásné výhledy na Poodří a okolí.  

Cena nemovitosti:

33 000 000 Kč

– Cena k jednání

– Včetně provize, DPH a právního servisu

– V případě vyššího počtu zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Bc. Jana Blahutová

jana.blahutova@qara.cz

GDPR